Pomiń łącza nawigacjiPomiń łącza nawigacji
 
 
Zapomniałem hasło
GeoOśrodek :: Chorzow
 

 

CHORZÓW

POWIATOWY OŚRODEK DOKUMENTACJI
GEODEZYJNEJ I KARTOGRAFICZNEJ

     GEO-OŚRODEK umożliwia dostęp do aktualnych danych powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego w PODGiK za pośrednictwem Internetu. Zainteresowane podmioty prowadzące działalność gospodarczą w dziedzinach: geodezji, kartografii i szacowania nieruchomości mogą uzyskać dostęp do usługi elektronicznej związanej ze zgłaszaniem prac geodezyjnych i składaniem zamówień na mapy i informacje z zasobu.  

      Wzór wniosku oraz szczegółowe informacje dotyczące rejestracji i korzystania z portalu: dla geodetów / dla rzeczoznawców majątkowych.

     W serwisie publicznym publikowane są obecnie: cyfrowa ortofotomapa terenu miasta i dane przestrzenne związane z zabudową, układem komunikacyjnym, numeracją adresową, zagospodarowaniem terenu, granicami obrębów i działek ewidencyjnych oraz analizą własności gruntów.
     Mapy prezentowane w serwisie publicznym nie mogą stanowić podstawy do czynności administracyjnych czy urzędowych.


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Aktualności

Nowe wzory arkusza i wykazu zmian danych ewidencyjnych budynkuW sekcji Formularze do pobrania są dostępne nowe wzory następujących formularzy: Arkusza danych ewidencyjnych budynku i Wykazu zmian danych ewidencyjnych dotyczących budynku Dodatkowo ...30 stycznia 2014więcejNowe wzory wnioskówW sekcji Formularze do pobrania są dostępne nowe wzory wniosków o udostępnienie danych i materiałów z PZGiK8 stycznia 2014więcejTerminy posiedzeń ZUDP w 2014 rokuHarmonogram prac Zespołu Uzgadniania Dokumentacji Projektowej w Chorzowie na rok 2014 dostępny jest na naszej stronie w sekcji Formularze do pobrania oraz bezpośrednio w załączniku13 grudnia 2013więcejNowa ortofotomapaW naszych serwisach mapowych dostępna jest ortofotomapa z 2012 roku o terenowej wielkości piksela 10 cm. Dane pochodzą z projektu ISOK realizowanego przez GUGiK.17 września 2013więcejWdrożenie numerycznej mapy zasadniczejWydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miasta Chorzów informuje, że od dnia 01.06.2013 r. mapa zasadnicza dla obszaru miasta Chorzów będzie prowadzona wyłącznie w postaci cyfrowej. Szczegółowych informacji na ten temat można uzyskać ...23 maja 2013więcejFaktury - zmiana podmiotu i numeru NIPInformujemy, że od 1 stycznia 2013 r. wszystkie faktury sprzedażowe (wystawiane przez Urząd za dostawę towarów i usług) oraz faktury zakupowe (wystawiane przez kontrahentów) powinny zawierać następujące dane: Podmiot: MIASTO CHORZÓW - MIASTO NA ...19 grudnia 2012więcejNowy numer rachunku bankowegoOd 1 stycznia 2013 r. wszystkie wpłaty należności realizowanych przez Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami należy dokonywać na nowy rachunek bankowy o numerze: PL 11 1050 1214 1000 0023 6700 128218 grudnia 2012więcej[starsze][archiwalne]